CHP ÇORUM MERKEZ İLÇE'DE KİMLER DELEGE SEÇİLDİ?

26 Ocak 2020 Pazar günü yapılacak CHP Çorum Merkez İlçe Kongresi’ne katılacak olan mahalle ve köy delegeleri netleşti.
Bu haber 2020-01-06 00:37:45 tarihinde eklenmiştir.
26 Ocak 2020 Pazar günü yapılacak CHP Çorum Merkez İlçe Kongresi’ne katılacak olan mahalle ve köy delegeleri netleşti. Edinilen bilgiye göre; 194 mahalle, 91 köy ve 17 doğal delege olmak üzere toplam 302 delegenin isimleri söyle: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ: Altan Akpınar, Dinçer Solmaz, Rıdvan Samsunlu, Levent Çöphüseyinoğlu, Nurettin Aksoy, Suat Atalay, Sebahat Koç Ekmekçi, Hüseyin Kızıltepe, Yusuf Aydemir, Osman Soylu, Bayhan Özsaraç, Gazi Uysal, Cemal Karataş, Bilal Ceylan, Mehmet Solmaz, Recep Gür, Musa Sapankaya, Feridun Kelam, Gülsen Gülbahçe, Okan Can, Muharrem Madak, Hüseyin Atak, Yüksel Bellek, M. Ali Yıldırım, Dilek Kurt, Bektaş Sönmez, Mehmet Yavşan, Hasan Kaya, Seyfettin Mete, Ali Özgür, Mustafa Gökay, Naci Kılıç, Müzeyyen Soyutemiz, İsmail Fakı, Mehmet Yolyapar, Saim Topgül, Kamber Tahtasız, Özgür Kılıç, Mustafa Sayar, Engin Karabiber, Seyit Ali Özdemir, Abidin Polat, Gazanfer Saran, Kamil Deveci, Cafer Çam, Turan Eken, Sedat Ceylan, Kayahan Boztepe, Haydar Ünal, Ali Rıza Özkan, Muharrem Sarıaslan, Satılmış Baş, Sadık Önal, Gökhan Şanan, Seydi Yıldırım, Ayhan Kurt, Fuat Sarıtaş, Hüseyin Uysal, Abidin Ünal, Fatma Akteke, Hüseyin Sönmez, Hikmet Çakan, Aslan Tarhanacı, Nejla Hamoğlu, Serdar Çınar, Selahattin Sözer, Garip Işıtır, Mahmut Yalçınkaya, Gazi Özkubat, Ulaş Yıldırım, Ulaş Tokgöz, Serda Uysal Karlıdağ, Necati Şimşek, Serdar Özer, Halil Kabadayı, Selfet Aksoy, Hüseyin İşçen, Mustafa Gümüş, Sönmez Üzbey, İsmet Eker, Kadir Taşkıran, Adil Varan, Ergün Kurt, Kemal Karakuş, Ali Günindi, Müslüm Coşgun, Yusuf Sapancı, Eyüp Çemrek, Serdar Bolat, Hayati Satır, Bülent Madak, Cemal Kılıç, Mehmet Günhan, Cemal Demir, Mustafa Ateş, Celal Demir, Gazi Uysal, Nazım Batkın, Selamet Rol, Hasan Zorlu, Engin Uçar, Celal Uysal (Mavi Liste) KALE MAHALLESİ: Ali Şahin, Süleyman Topaktaş, Hüseyin Aydoğdu, Aba Müslüm Dağlar, Hüseyin Köse, Ali Türkmen, Sadık Yıldırım, Duran Arslan, Aziz Sarı, Seyfettin Yılmaz, Arap Kılıç, Kadim Uçar, Selim Erol, Ayhan Özcan, İsmail Söner, Ali Çelik, Yurdal Topakkaya, Hıdır Ürün, Serpil Aktan, Hatice Aydın, Mustafa Çelik, Kemal Demir, Rıza Demirci, Gülen Çark, Sadık Şahinbaş, Tanju Eker, Firdevs Yalçın, Necati Ulusoylu, Elmas Erden, Muharrem Şahin, Elif Aydoğdu, Dursun Çelik, Dilek Gültekin, Hıdır Kundukan, Leman Özlü, Muharrem Topaktaş, Rıza Özkeskin, Selamet Örgel ve Arif Solak (Mavi Liste) YAVRUTURNA MAHALLESİ: Muharrem Bozdoğan, Mahmut Bayatlı, Melda Özüdoğru, Kasım Şahin, Yücel Dolgun, Mehmet Şenel, Feridun Ayvazoğlu, Metin Kaşar, Muharrem Özer, Mustafa Bekar, Ahmet Tunç, Satılmış Bolat, Turgut İlgü, Nesimi Özkubat, Mehmet Çiçek, Zeynal Can ve Özden Biçer (Mavi Liste)
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Güzel
% 100
Kötü
% 0
 
Hedef, hedefiniz olacak
© Copyright 2013 Çorum Hedef Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA