8 OCAK ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün hangi burcu neler bekliyor?
Bu haber 2020-01-08 21:30:53 tarihinde eklenmiştir.

Sevgili Boğa;

Fiziksel ve ruhsal açıdan güzel bir denge içindesiniz. Dışarıdan da yolunuza taş koyan olmayacak. Aksine, çevrenizdeki insanlar son derece samimi ve yardımcı yaklaşımlarıyla hayatınızı daha da güzelleştirecek.Enerjiniz yüksek olduğundan, içinizden gelen ne varsa yapabilirsiniz. Ama dikkatli olun ve yaptıklarınızın sizi hangi noktalara götüreceğini de hesaba katın, ileride her şeyin bu kadar kolay olmayacağı dönemler de olacak.

Sevgili İkizler;

Sizinle daha ilgili olmasını haklı olarak istiyorsunuz. Bu anlamda kafanız karışık, ama partnerinizi incitmek de istemiyorsunuz. Onun, arkadaşlarına ayırdığı zaman sizde yüzleşemediğiniz bir kıskançlık uyandırıyor. İşyerinizdeki gelecek endişelerinin dışında kalamıyorsunuz. Dönemin yarattığı belirsizlik, sizde de güvensizlik yaratıyor.

Yeni yılda bambaşka bir alanın mensubu olmanız çok mümkün.Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak Bunun sadece haberi bile bu dar zamanda sizi biraz rahatlatabilir. Kara günler için ayırdığınız birikime, henüz kararmamış günlerde dokunmamalısınız.Birkaç arkadaşınız tarafından belli bir konuda çok ciddiye alınmadığınızı düşünüyorsunuz. Bu, çok ilgili olmadığınız kimi konularda bir uzman tavrı sergilemenizden kaynaklanıyor. 

Sevgili Yengeç;

Hedef ve isteklerinize giden yolda ilerlemek için pek uygun bir dönemde değilsiniz. Her zamankinden daha fazla geri adım atacaksınız, ileri adım ise pek olmayacak. Sabırlı olun, güzel zamanlar gelecek. Bu fırsattan yararlanarak, hatalarınızdan ders çıkarın ve aynı hatayı bir daha tekrar etmemeye çalışın.Olur da hayat yine size karşı gelirse, kaderinizi zorlayamayacağınızı unutmayın. Her işte bir hayır vardır, belki de böylesi sizin için daha iyi olacak.

Sevgili Aslan;

Bugün farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Kendinizi sırlama içinde bulacağınız bir gün içinde olabilirsiniz. Oldukça pozitif olacağınız bir gün içindesiniz. Partneri olanlar ilişkilerine dikkat etsin, güzel giden beraberliğinizi küçük şeylerle bozabilirsiniz.Partneri olmayanlar içir şu an ufukta gözüken bir şey yok ama onlarda bu zamanı kendilerini dinleyerek harcayabilirler. 

Sevgili Başak;

Bugün önyargı ile sıkıntı yaşayacağınız bir gün olabilir. Hoşgörüsüzlüğün bugün içinizde bir sığınak bulmasına izin vermeyin. Bunun yerine, etrafınızdakiler arasında sevgi, saygı ve iyi niyet bulmaya çalışabilirsiniz.Sizi bataklık gibi içine çekecek olumsuzluklardan uzak durun. Kararlarınızın arkasında durma cesaretine sahip olmanız için size danışmanlık yapacak biri lazım! 

Sevgili Terazi;

Eşinin ailesi ile ilgili konular bugün ön planda olabilir. Onlarla ilgili öğrenmen, haberleşmen gereken durumlar var.Akşama doğru kendi evinle ilgili konularda çözülmesi gerektiren işleri halledeceksin. Düzenlemen gereken şeyler varsa estetik becerini de işin içine katmanla ortaya harika bir sonuç çıkabilir. 

Sevgili Akrep;

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle, yeni bir iş görüşmesine çağırılabilirsiniz. Bu görüşme uzun zamandır beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz işe kapılar açacak. İş görüşmesine giderken kendinize bakım yapın ve özgüveninizin tam olduğuna emin olun.Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.

Sevgili Yay;

Eğer ilişkiniz yoksa bu durum dolayısı ile olmuyor olabilir. Biraz içinde bulunduğunuz anın keyfini sürmeye o ana değer vermeye çalışın. Unutmayın ki zaman içinde bulunduğunuz an ile gerçektir. Bu dönemde aile yaşamınız çok olumlu şekilde güzelleşecek. Bu durum artık insanların birbirlerini oldukları gibi kabul etmelerinden kaynaklanıyor olacak. Şimdi bu durumu fırsat olarak görüp birlikte yapabileceğiniz güzel şeylere odaklanmaya gayret edin. Bu dönem birlikteliğinizden çok olumlu , sizi çok mutlu edecek sonuçlar doğuracak.Yakın zamanda bünyenizi zorlayacak alerjik bir durumla karşılaşa bilirsiniz. Bu durum zaten kronik bir rahatsızlığınız yada yeni bir rahatsızlık olabilir. Korkmayın hayatınızı çok fazla değiştirmeyecek fakat şimdiden bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi öneriyoruz. Böylece bu alerjik durum söz konusu olduğunda sizi çok fazla sarsmayacaktır. Bir de o çok sık içtiğiniz “şey”e biraz dikkat edin sizi zor durumlara düşürebilir. Siz ne olduğunu biliyorsunuz :) Hayat kesin kurallardan oluşuyor yanılgısına bazen hepimiz düşebiliriz. Bu durum sizin bu dönemde en büyük yanılgınız olabilir. Lütfen biraz daha objektif bakmaya, hayatı daha geniş bir perspektiften görmeye çalışın. Sizi yapacaklarınız konusunda engelleyebilecek tek engelin aslında siz olduğunu göreceksiniz.

Sevgili Oğlak;

Karakteristik özellikleriniz arasında olan inatçılık bugünde gündeminizde olacaktır. Ancak inatla kalkıştığınız işler size zararlı bir dönüş yapabilir. Biraz daha sakin kalmaya özen gösterin. Geçmişinizde yaşamış olduğunuz bazı anılar gün içerisinde gözünüzün önüne gelebilir ve bu anılarla mutlu olabilirsiniz. Sosyal medyayla gereğinden fazla ilgileniyor oluşunuz bazı işlerin aksamasına neden olabilir.Sizin aleyhinize yapılan dedikodularla sizi üzmek isteyen kişiler olabilir. Bu kişilerle uğraşmak onlara güç veriyor. Siz kendinizi bildiğiniz sürece ne insanlar onlara inanacak ne de itibarınız sarsılacak. Sakin kalmaya fazlasıyla dikkat edin. 

Sevgili Kova;

Hafta boyunca güzel etkilerin söz konusu olacağından bahsetmiştik fakat bugün sana ayrıca güzel bir haberimiz var! Çekiciliğin artıyor, ilgileri üzerinde topluyorsun. Bu etkilerle birlikte aşk hayatının canlanması şaşırtmasın!Hoşlandığın kişi karşılık verebilir, yalnızsan hayatına yepyeni biri girebilir veya sevdiğin insanla romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

Sevgili Balık;

İşyerinizde fazla sorumluluklarınız ilgi alanlarınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Üstlendiğiniz karmaşık işler doğru planlamanız sayesinde kolayca çözümlenecek ve başarıya ulaşacaksınız.İlişkinizde aile üyelerinden kaynaklanan sorunlar sebebiyle problemler yaşayabilirsiniz. Uyumunuzun bozulmamamsı için doğru kararlar almanız oldukça önemlidir. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer ASTROLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Güzel
% 100
Kötü
% 0
 
Hedef, hedefiniz olacak
© Copyright 2013 Çorum Hedef Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA